2020-05-03 23:11:58.000000
Eric
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this… - Someone does a search and winds up at slavoj-chrastany.cz. - They hang out for a minute to check it out. “I’m interested… but… maybe…” - And then they hit the back button and check out the other search results instead. - Bottom line – you got an eyeball, but nothing else to show for it. - There they go. This isn’t really your fault – it happens a LOT – studies show 7 out of 10 visitors to any site disappear without leaving a trace. But you CAN fix that. Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know right then and there – enabling you to call that lead while they’re literally looking over your site. CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better! Plus, now that you have their phone number, with our new SMS Text With Lead feature you can automatically start a text (SMS) conversation… so even if you don’t close a deal then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship. Strong stuff. CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try Talk With Web Visitor now. If youd like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitor.com/unsubscribe.aspx?d=slavoj-chrastany.cz

2020-01-22 17:29:38.000000
rSpM
DZuv

2017-07-31 11:03:42.000000
Fotbalový fanoušek
Konec sezóny se blíží, poslední zápas se chystá, Slavoj už má po dokopné, teď ho ještě čeká Čistá. Objektivně hodnotili sezónu trenér i hráči, bude to chtít posily, nebo tenhle kádr stačí? Co nadávky na hřišti? Jak se hráči chovají k sobě, k soupeřům a sudím, co si líbit nedají? Tréninková kázeň také vykazuje rezervy, z výmluv hráčů už je trenér vážně někdy na nervy. Červená karta jen jedna, ale na zápasů pět, snad Kubrt svůj temperament bude držet příště zpět. Dva měsíce odpočinku před sebou teď mají hráči, v srpnu na ně pohár čeká, tam předvedou, na co stačí. Ale nyní zpátky k Čisté, doma nám to nandala, doufejme, že střelný prach dneska doma nechala. Mužstva už jsou na hřišti, rozhodčí začátek píská, zatím se zdá, že si Slavoj mírnou převahu hned získal. Sotva pár minut se hraje, stačí jenom chvilička a skóre je otevřeno, gól dal Honza Hlušička. Jenže radost Slavoje jenom krátce vydržela, Čistá rychle vyrovnala, no, byla to pěkná střela. Už se hraje klidněji, ale o góly je nouze, buď střely brankáři chytí, nebo jde míč vedle pouze. Deset minut do přestávky, Kubrt na branku se řítí, nezaváhá, vystřelí, jeho střela končí v síti. Slavoj vede 2:1 a fanouškům se to líbí, snad to hráči dotáhnou, půlka ale ještě chybí. Kryštof skvěle servíruje spoluhráčům přesné míče, samozřejmě sám se snaží poslat balón mezi tyče. Střelecky však prosadí se opět Honza Hlušička, Slavoj už 3:1 vede, to je jiná písnička. Ani celá čtvrthodina neuběhla od té chvíle, když se Lukáš dostal k míči, brána Čisté byla cílem. Nezaváhal, trefil přesně, 4:1 tedy vedem, diváci jsou spokojeni, nad hřištěm zní: "Slavoj, jedem!" Zápas není u konce, drama z toho bude teda, když rozhodčí zapíská, v ruce žlutou kartu zvedá. Pro Kubrta dnes je druhá, jde ven, zase červená; že bude hrát v deseti pro Slavoj to znamená. Naděje pro Čistou svitla, to je pro ni skvělá šance. Chrášťany mají svůj názor, soupeře nepustí k brance. Ještě dvacet minut schází, zápas si vzít nedají, v deseti převahu mají, soupeře si hlídají. Poslední hvizd rozhodčího končí zápas naštěstí, před domácím publikem Slavoj získal vítězství. I ovace od fanoušků příjemné mu byly jistě, v tabulce obsadil střed a skončil na šestém místě.

2017-05-29 16:16:55.000000
Fotbalový fanoušek
Ke konci se chýlí soutěž, dva zápasy zbývají, tak se Slavoj pro body do Pustovět vypravil. Tabulkově Chrášťany jsou jasný favorit, však na konci zápasu nemusí to pravda být. Na začátku Pustověty aktivněji hrály, přineslo to výsledek - Slavoji gól daly. Potom ale z jejich strany přišla náhlá změna, zmírnily a jejich hráči přestali po hřišti běhat. Pro Slavoj to příležitost vážně skvělá byla, Danovi se na branku střela vydařila. Až na konci sezóny svoji první branku dal a svým gólem s Pustověty skóre vyrovnal. Jenže radost Slavoje dlouho netrvala, Pustovětům naše branka zas do hry chuť dala. Dřív než skončil poločas, stihly nám gól dát a Chrášťany budou muset o výsledek bojovat. I začátek druhé půle zase pro nás lepší byl, jenže nikdo do branky Pustovět se netrefil. Až pak přišla vhodná chvíle a bez dlouhých vytáček skóre svojí střelou srovnal skvěle Zdeněk Hubáček. Naše radost bohužel dlouho netrvala, terčem pustovětských střelců branka Slavoje se stala. Trefili se ještě dvakrát k naší velké smůle, bodový zisk pro Chrášťany zas se rovná nule. Za týden hrajeme doma a Čistou snad porazíme a v konečném pořadí šesté místo udržíme.

2017-05-29 16:07:51.000000
Fotbalový fanoušek
Od porážky v Rynholci Slavoj týden dělí, tak by jeho hráči doma samozřejmě vyhrát chtěli. Sousední tým z tabulky, o bod lepší Sýkořice, dnes k zápasu dorazí... Kdo bude mít štěstí více? Poslední už nebudou, tak mohou být v klidu, první příčku neobsadí, mají jistou III. třídu. V horní části tabulky mužstvu by to slušelo, před domácím publikem dnes by vyhrát muselo. Jenže první čtvrthodina jiný scénář má, hostům zatím hra se daří, kdy Slavoj gól dá? Nadarmo se neříká, kdo nedá, ten dostane, Radek dvakrát vyrazil, potřetí bohužel ne. 0:1 pro hosty, pro začátek drsný vtip, snad se Slavoj vzpamatuje, už se nedá překvapit. Pak se začaly dít věci, Slavoj změnil své hry styl, už se jenom nebránil, ale hlavně útočil. Už se půl hodiny hrálo, Slavoj ze soupeře byl, když se Láďa dostal k míči a na branku vystřelil. Konečně gól, 1:1, vyrovnat to chtělo. "Láďa na hrad!" z tribuny pak nad hřištěm znělo. A chviličku před přestávkou i Kubrt využil šance a míč z jeho kopačky skončil v sýkořické brance. Do druhého poločasu trenér Láďu vystřídal, Kryštofovi příležitost také zastřílet si dal. Nutno ještě podotknout, že to šťastná volba byla, trenérova taktika se opravdu vyplatila. Potřetí soupeřův brankář v zápase překonán byl, o ten gól se Kryštof Loula právě zasloužil. Marně trenér Sýkořice hráče do útoku hnal, Slavoj si už výsledek až do konce pohlídal. Konečně to tedy vyšlo na plný zisk bodový, jak to bude v Pustovětech? Za týden nám odpoví.

2017-05-16 20:43:58.000000
Fotbalový fanoušek
Další kolo III. třídy už se hraje v neděli, Slavoj jede do Rynholce, jen abyste věděli. On sám střed tabulky drží, ale víme jistě, že se Rynholci hra daří, je na prvním místě. Jak to všechno dopadne? To se ještě neví právě, jisté je, že hrát se bude na umělé trávě. Zápas začal opatrně, Baník má míč častěji, Chrášťany se nevzdávají, stále mají naději. Potom stačil okamžik, rynholecký Beran dal; až do konce poločasu už se nikdo nepřidal. Když to takhle půjde dál, Slavoj bude štěstí mít, tak se slušným výsledkem zápas může ukončit. Po přestávce domácí na důrazu přidali a Chrášťany dvě branky od Berana dostaly. To nebylo ještě všechno, Radek lovil v síti míč. Pro domácí 4:0 a naděje byla pryč. Asi hodinu se hrálo, Baník stále vedl, v dresu Slavoje se dostal k míči Láďa Rédl. Odvážně vpřed postupoval a hledal svůj cíl, vystřelil a pěknou střelou radost způsobil. Bohužel to pro nás byla radost jediná, zato Baník ostřelovat Radka zase začíná. Beranovi nestačilo, že už čistý hattrick má, do branky Slavoje vstřelil krkoun ještě góly dva. Domácím to prostě šlo, 6:1 už skóre bylo, rozhodčí zapískal konec a už nic se nezměnilo. Slavoj je v tabulce sedmý, snad se bude dařit příště, to přijede Sýkořice do Chrášťan na jeho hřiště.

2017-05-16 20:30:02.000000
Fotbalový fanoušek
Na domácí půdě opět bude Slavoj hrát, o vítězství s Branovem dnes se bude prát. I když je pro dnešní zápas Slavoj favorit, určitě to utkání nebude moc snadné mít. Svoje věrné fanynky Branov doma nenechal a na zápas do Chrášťan několik jich s sebou vzal. Od začátku utkání naše hráče nešetřily a hlasité nadávky z lavičky jim uštědřily. Zatím mírnou převahu Slavoj ve hře má, ve vzduchu už visí gól, kdo ho první dá? Uběhlo přes dvacet minut a Kuba se chopil míče, nezaváhal, svoji střelu poslal přesně mezi tyče. Červená jednička svítí na domácí straně, nenechte se ukolébat a znovu hrrr na ně. Ještě dalších dvacet minut Slavoj odolává, před odchodem do kabin Branov vyrovnává. Škoda, že teď vyrovnali, naději však ještě máme a ve druhém poločase určitě gól ještě dáme. Ono se to lehce řekne, ale hůře provede, každou střelu Slavoje brankář chytit dovede. Jak se zápas pomalu už ke svému konci chýlí, tak branovské fanynky na lavičce hostů šílí. Nevybíravými slovy na chrášťanské hráče křičí, rozhodčímu nahlas radí, ať kartami Slavoj zničí. Do potřebných mezí všechny odkážou je naši hráči, ať se místo fotbalu do kuchyně vrátí radši. Tím jako by do ohýnku olej přilili, fanynky se nadechly a nanovo spustily. Pak se ale na tribuně Jarda Hejda vztyčí: "A už toho dneska nechte!" na fanynky křičí. "První jste si začaly, vám neřekl nikdo nic, máte svého rozhodčího, tak co ještě chcete víc?" Zabralo to, až do konce zápasu byl klid a hráči se na penalty mohli soustředit. Čtyři střelci chrášťanští suverénně trefili, Branov zatím jenom třikrát, jednou vedle střelili. Pátá série se chystá, kdo získá navíc bod cenný? Přesnou střelou zajistí ho pro nás Michal Prepletený. Do Rynholce příští týden Slavoj pojede, počkáme si, jak se s lídrem vypořádat dovede.

2017-05-16 20:15:25.000000
Fotbalový fanoušek
Čarodějnice svůj slet na neděli chystaly a Chrášťany na ten den venku Lubnou dostaly. Čáry, máry, ať to vyjde, ať se zápas podaří, ať Chrášťany Lubeňákům v tom zápase zavaří. Že na pomoc nemůže vzít si čarování, zjistil trenér, když mu nikdo nezbyl na střídání. Když se hráči nesejdou, není z čeho brát, aby jich jedenáct bylo, musel trenér hrát. Uběhly dvě minuty, co píšťalka zazněla, Radek v síti lovil míč a Lubná už šílela. Prohráváme, to je fakt, na tom se nic nezmění, ale Kubrt v trávě sedí, ozvalo se zranění. Své růžové kopačky do kabin si v ruce nese, tak na hřišti za Slavoj hraje hráčů jenom deset. Téměř celý poločas statečně se brání, potom zase domácí vnesou změnu do utkání. Dnes se vážně nedaří, na Slavoj se lepí smůla a před koncem poločasu Lubná vede už 2:0. Tomáš Rédl z lavičky zápas sleduje. "Já ti půjčím kopačky," už ho Kubrt hecuje. Té lákavé vidině Tomáš odolává, v poločase ale trenér na něj také mává. A tak zas po delší době oblékne dres Slavoje, s ostatními spoluhráči zapojí se do boje. Sotva sudí zapískal a hráči začali hrát, během chvíle Baník Lubná stihl gól z penalty dát. Nepříznivé skóre Slavoj ve svůj prospěch změnit chtěl, šance byly, ale hráči netrefili, bohužel. Jako trest za jejich snahu Lubná skórovala a v pořadí čtvrtý gól už Chrášťanům dala. Ač po celý zápas doma Lubná navrch měla, přesto ještě pátý gól z penalty dát chtěla. Lubenský hráč rozběhl se, už viděl míč v síti, ale Radek překvapil, když penaltu chytil. Na výsledku už to ale nezměnilo nic, Slavoj dostal čtyři góly, Lubná měla štěstí víc.

2017-05-16 20:01:30.000000
Fotbalový fanoušek
V neděli se zase hraje, to už je věc jistá a Slavoj se na Spartu tento týden chystá. Nebude hrát na Letné, kdo naděje chová, teď mu bude soupeřem Sparta z Řevničova. Ta je jasným favoritem a vítězství bude chtít, tak Slavoj na cizí půdě může jenom překvapit. Že je Slavoj aktivnější, to domácí překvapilo, udržet krok s Chrášťanskými se jim dlouho nedařilo. Přes Vaška šlo téměř všechno, byl u každé akce, Řevničovští nestíhali, hra nešla tak hladce. Se Slavojem držet krok nešlo tentokrát a ještě jim Kryštof Loula stačil branku dát. V poločase do kabiny s náskokem šly Chrášťany, i ve druhé půlce chtěly dopravit míč do brány. Sparta během přestávky hráče vystřídala, nový impuls svojí hře touto změnou dala. Její hráči aktivnější na hřišti začali být, ale Slavoj nenechal se ještě zaskočit. Kubrtovou zásluhou už vedl 2:0, od té chvíle Řevničovským začla se vyhýbat smůla. Snažili se výsledek na svou stranu zvrátit, jako vosy útočili, neměli už nic moc ztratit. Podařilo se jim snížit, Slavoj o jeden gól vedl, ale během krátké chvíle Řevničov vyrovnat svedl. Od té doby se hra zase trochu vyrovnala, obě mužstva mezi vápny teď před koncem hrála. Už se zdálo, že ke konci zápas hladce dospěje, když Slavoji přece ještě svitla naděje. Bez váhání, s přehledem Kryštof míč na branku vedl, do cesty se mu připletl náhle Láďa Rédl. Hráčům se dech zatajil - tohle byla šance... Od Ládi míč odrazil se, skončil v řevničovské brance. Až do konce zápasu se nic nezměnilo, mužstvo Chrášťan v Řevničově 3:2 zvítězilo.

2017-04-19 20:25:54.000000
Fotbalový fanoušek
Pampelišky svítí v trávě, sluníčko už jarně hřeje a že neděle je právě, na hřišti se něco děje. Copak by to mohlo být? Odpověď je jistá: Dnes se přece fotbal hraje, Slavoj na zápas se chystá, Se Srbčí dnes síly změří, prostě takový los je, a fanoušci pevně věří, že konečně vyhraje. Od střídaček na střed hřiště tři rozhodčí hráče vedou, obě mužstva se teď zdraví, za chvíli už bitvu svedou. Tabule do dálky bliká a první minuta běží, jaký bude výsledek, odhadne se ještě stěží. Srbči sice v tabulce patří místo poslední, dovede hru znepříjemnit, to se o ní dobře ví. Jen rozhodčí zapískal, Slavoj už u míče byl, na branku Srbče šla střela, tuhle první brankář kryl. Za míčem se Kubrt žene, chuť do hry je na něm znát, za blbost se vždycky pyká, pět zápasů musel stát. Jako by chtěl dlouhý trest co nejdříve odčinit, z růžové kopačky střela za cíl branku bude mít. Paráda, gól! 1:0 a Slavoj jde do vedení, uběhlo jen deset minut a konec zdaleka není. Ta jednička na tabuli Lukášovi se zdá málo, vstřelí rychle druhý gól, aby to za něco stálo. Že má Slavoj převahu, na hřišti je znát a do toho třetí gól Kubrt stihl dát. Ještě zbývá minut pár, bude končit poločas, u míče je opět Lukáš a trefil se přesně zas. 4:0 vede Slavoj, to tu dlouho nebylo, být to takhle každý zápas, to by se všem líbilo. A už zas rozhodčí píská, druhá půlka začíná, Slavoj ve hře polevil, své fanoušky napíná. Má pocit, že rozhodnuto dávno všechno jest? Než se stačí rozkoukat, přijde zasloužený trest. Radek míč ze sítě loví, hosté radost mají a určitě doufají, že i další branku dají. Na další gól však si Srbeč marně chutě dělá, u chrášťanských obránců končí každá jejich střela. Zato Slavoj další šance kazí, to se stává, pak se ale Matěj trefí a pátý gól Srbči dává. Pomalu se konec blíží a Kubrt dost ještě nemá. Gól! 6:1 Slavoj vede, hattrickem se vyznamenal. Poslední hvizd, zápas končí, trenérovi vyšel plán, pro koledu přijela si Srbeč dneska do Chrášťan. Neděle velikonoční šťastný konec má, snad se Slavoj v tabulce o kousek výš vyšplhá.

2017-04-19 20:08:43.000000
Fotbalový fanoušek
Na zápas se Slavoj chystá, neděle je dneska přec, týden utekl jak voda a jede se do Slabec. Nebude to tady snadné, atmosféra hustá bývá, snad už konečně gól padne, co jiného přát si zbývá? Dva zápasy, jeden bod, to je trochu málo, štěstí se k nám točí zády, skoro by se zdálo. Obě mužstva opatrně začínají zápas hrát, uvidí se, kdo se bude dnes na konci radovat. Hra je celkem vyrovnaná, obě mužstva mají šance, obě také stejnou smůlu, když střely nekončí v brance. Snad ve druhém poločase budou lepší mušku mít, ze Slabec každý bod dobrý... Slavoj zkusí zvítězit. Minuty však ubíhají, výsledek se nemění, zápas končí 0:0, teď penalty, vážení. Končí třetí série, trefili se všichni hráči, pořád není rozhodnuto. Budou ty dvě zbylé stačit? A je tu série čtvrtá, naši skvěle, vedle Slabce, malá naděje teď svitla: Snad pátá proběhne hladce. Celé hřiště soustředí se, jenom značku kopu vidí, Láďa Rédl chystá míč, nevšímá si kolem lidí. Rozbíhá se, jeho střela končí ve slabecké síti, právě rozhod celý zápas, Slavoj může radost míti. Z nelehkého zápasu ty dva body skvělé jsou, snad za týden góly ze hry už všem radost přinesou.

2017-04-19 19:59:38.000000
Fotbalový fanoušek
První jarní zápas doma, snad se výhra povede, věřme, že se Slavoj dneska v dobrém světle předvede. Roztoky si do Chrášťan pro tři body přijely, fanoušci vítězný Slavoj by raději viděli. Jak to dneska dopadne, to je zatím otázka, kádr není kompletní, hraje trenér Procházka. Už se hraje, zápas začal, po hřišti běhají hráči, střelba se jim nedaří, zatím je ta hra spíš k pláči. Pak se střela Roztockých zatřepetá v síti, 0:1 na tabuli teď červeně svítí. Ještě zbývá poločas, snad se srovnat povede a další gól doma Slavoj už k vítězství dovede. Nevyšlo to vůbec tak, jak by Slavoj chtěl a roztocký útočník dal druhý gól, bohužel. Všechny šance Chrášťanských pak soupeřův brankář zhatil, výsledek se nezměnil, Slavoj doma body ztratil. Po skončení sezóny chtěl by být na třetím místě, bez gólů to nepůjde, vědí hráči sami jistě. Do zápasů hodně štěstí, ať se splní to, co chcete, musíte však vítězit, takhle třetí nebudete.

2017-04-19 19:51:22.000000
Fotbalový fanoušek
Konečně se loučí zima a sezóna začíná, už se hraje fotbal, prima, a Slavoj nás napíná. Venku Pavlíkov ho čeká, nebude to vůbec snadné, nezbývá než pevně věřit, že do branky něco spadne a Slavoj si ze zápasu body domů přiveze, že se mu hra bude dařit a soupeře převeze. Téměř se to vyplnilo, celý zápas lepší byl, bohužel se za tu dobu nikdo z hráčů netrefil. A tak došlo na penalty, v nich Pavlíkov lepší byl, Slavoj získal jeden bod, škoda, že nezvítězil.

2016-12-14 16:27:45.000000
Fotbalový fanoušek
K poslednímu zápasu podzimu se Slavoj chystá, tentokrát se hraje venku, čeká těžký soupeř - Čistá. Že oddíly dokopnou už v sobotu slavit chtěly, tak vzájemnou dohodu mezi sebou uzavřely. Na nedělní odpoledne si tak volno nechají a v sobotu dopoledne tento zápas sehrají. Umístěním v tabulce Slavoj favoritem byl, nehráli však všichni hráči a soupeř ho zaskočil. Chyběl Vašek, Radek Kozák, pro hru vzadu jistota, z dalších hráčů postrádal Slavoj také Piškota. Běží šestá minuta, Čistá vede 1:0, je to teprve začátek, tohle byla prostě smůla. Uběhlo jen deset minut a je tady překvapení, Radek loví balón v síti, soupeř přidal ve vedení. Tohle přece možné není, už 2:0 vede, dneska snad nic nefunguje, ani pokřik "Slavoj, jedem!" Když to nešlo útočníkům, stoper Fanda zakročil, přesnou střelou trefil branku, svoji snahu zúročil. Až do konce poločasu nespadla do branky střela, jenom jedna branka náskok... Po přestávce přišla mela. Že se zrovna na Slavoj Čistá dobře vyspala, tak střelecké překvapení v druhé půlce chystala. 4:1, to je síla, copak se to stalo? Nepozornost nebo smůla? Předejít se tomu dalo. Chybí slabá čtvrthodinka, Čistá se vítězem cítí, právě v téhle chvíli Lukáš s míčem dopředu se řítí. Gól! Konečně sníženo, hned se hraje líp, moc času už nezbývá, v tom je právě vtip. Jen minutu před koncem Lukáš znovu přesně mířil, ještě svitla naděje, byť se Slavoj s prohrou smířil. Škoda, že už do konce málo času bylo, třeba by se Lukášovi něco přidat podařilo. Tak se v Čisté na závěr urodilo překvapení, Slavoj prohrál 3:4, tragédie to však není. Přes zimu si odpočiňte, načerpejte síly, abyste hned od začátku své soupeře vyškolili. Ať na jaře vítězně Slavoj do hry zasáhne a na čelo tabulky ať se zase dotáhne.

2016-11-03 14:15:59.000000
Fotbalový fanoušek
V uplynulých zápasech Slavoji se nedařilo, osm branek v jeho síti se během nich urodilo. Tak snad tuto neděli konečně už začne hrát a Kubrt má prostě smůlu,. pět zápasů bude stát. Ve slunečném odpoledni Pustověty zavítaly, jak ten zápas dopadne, všichni fanoušci se ptali. Snad budeme od debaklu do třetice ušetřeni, až do konce zápasu jistého nic nikdy není. Už od první minuty Slavoj začal bojovat, šance byly, jenom branku zas se nedařilo dát. Když přihrávku Kuba dostal, lepší už nemohla být, nezbylo mu nic jiného, než poprvé proměnit. Konečně zas Slavoj vede! Konečně naši gól dali! Radost dlouho netrvala, Pustověty vyrovnaly. Naštěstí však Kryštof rychle odpověděl na tu akci, Slavoj vedl teď 2:1; takhle se to hraje, chlapci... V dalších minutách si Slavoj udržoval převahu, jenom střelci jako by ztratili zas odvahu. Šance byly jako vždycky, jenom správně trefit cíl, když se blížil poločas, tak se Slavoj probudil. Na 3:1 zvýšil Honza, vnese do kabiny klid a za chvíli po něm Kryštof nechtěl se dát zahanbit. Na světelné tabuli 4:1 svítilo, tohle skóre fanouškům i hráčům se líbilo. Po přestávce přišla změna, snad si výhrou jisti byli, zdálo se, že ve výkonu všichni trochu polevili. Půl hodiny před koncem rozhodčí červenou dal, že jeden hráč Pustovět hrubě nesportovně hrál. Ani v téhle chvíli ještě nezvonil utkání zvonec a útokům Slavoje nebyl také ještě konec. I když by se mohlo zdát, že už se nic nezmění, přece hráči Slavoje měli jiné mínění. To když Lukáš konečně smůlu překonal a do sítě Pustovět za Slavoj pátý gól dal. Chvíli po něm zase Kryštof, pěknou šanci zmařil, škoda, kdyby se byl trefil, tak by se mu hattrick zdařil. Potom přišlo střídání, Kryštof na lavici sedl a místo něj na hřiště vběhl čerstvý Láďa Rédl. Že do konce zápasu ještě nějaký čas zbyl, tak ho Láďa beze zbytku ve svůj prospěch využil. Když minutu před koncem nechtěl u branky jen stát, z přihrávky, co na něj přišla, nezbylo než skórovat. Červeně to svítilo na světelné tabuli a k veliké radosti nebyly tam jen nuly. Že Slavoj 6:1 vyhrál bylo vidět od silnice, konečně zas vítězství! Takových výsledků více! Ještě zápas poslední čeká na Slavoj, příště jede do Čisté, nebude to lehký boj. Potom zimní přestávku fotbal bude mít, aby hráči na jaro stihli formu naladit. Zda se jim to povede, nebudeme nyní řešit, na zápasy Slavoje budeme se ale těšit.

2016-10-30 10:05:04.000000
Fotbalový fanoušek
Kdo v neděli odpoledne nudu nechtěl zažívat, vyrazil do Sýkořice na fotbal se podívat. Aby Slavoj v dalším kole III. třídy podpořili, přes sychravé počasí fanoušci sem dorazili. Věřili, že domů body odvézt by si měl, Sýkořice ale měla jiný názor, bohužel. I příznivci domácích dali od začátku znát, že to snadné nebude, když začali nadávat. od začátku zápasu Slavoj o útok se snažil, málokdy však prošel míč, soupeř snahu vždycky zmařil. A když naši útočníci před branku se dostali, buď polapil střelu brankář, či míč vedle poslali. Ve třinácté minutě přišla sprcha studená, Radek pustil, pro domácí vedení to znamená. O srovnání výsledku snaha našich sice byla, ale střelba na branku se jim prostě nedařila. Marně Lukáš, Kryštof, Honza chtěli změnit výsledek, v průniku jim zabránil vždycky sýkořický bek. Poločas se pomalu už ke konci chýlil, kdo si myslel, že je klid, ten se hodně mýlil. Už se zdálo, že domácí jeden gól náskok mít budou, když pár minut před koncem vstřelili nám branku druhou. Sýkořice nad Slavojem už 2:0 vedla, nezdálo se, že přestávka náladu by hráčům zvedla. Kubrt v poločase střídal a jako křivdu to bral, nezdržel se poznámek, když mezi fanoušky stál. Na hřiště se mužstva vrací, už se zase začne hrát, sakra, ať to Slavoj zvládne, stihne ještě vyrovnat. Jenže ihned na začátku střela z dálky, prostě smůla, Radek nestih reagovat, plesk - a bylo to 3:0. Situace na hřišti začala se hrotit a Kubrta na lavičce bylo těžké zkrotit. Hlavního rozhodčího vzal si za svůj cíl a výrazy hanlivé na něj s řevem vychrlil. Rozhodčí si dlouho psal, zachoval tvář kamennou, potom sáhl do kapsičky, Kubrt dostal červenou. Půl hodiny před koncem čtvrtý gól nám soupeř dal, že se třeba stane zázrak, to už nikdo nedoufal. Když pak brankář domácích v poli rukou hrál, žlutou místo červené rozhodčí mu ukázal. Že by jeho vyloučení na výsledek mělo vliv? V té chvíli už bylo jasno a byl by to asi div. Po posledním zapískání výsledek byl 4:0, přestože se Slavoj snažil, provázela ho dnes smůla. Za týden se doma hraje, Pustověty přijedou, doufejme, že naši střelci prosadit se dovedou; že prolomí konečně celý kopec smůly a pro Slavoj nebudou svítit jenom nuly.

2016-10-30 09:50:35.000000
Fotbalový fanoušek
Když se blíží svátek Havla, moc teplo už venku není, V Chrášťanech se v tohle čase vždycky slaví posvícení. K obědu bývala husa a koláče voněly a návštěvy hrnuly se v posvícenskou neděli. Dneska už je všechno jiné, málokdo ctí tradice, na koláče tedy pozval Slavoj lidi z vesnice. Počasí se umoudřilo, i sluníčko svítilo, aby se všem fanouškům dnes na hřišti líbilo. Pohodové odpoledne, koláče a fotbal k tomu a navečer všichni půjdou zase spokojeně domů. Na utkání do Chrášťan přijel Baník Rynholec, zdálo se, že pro Slavoj vítězství je jasná věc. Ale sotva zápas začal, přišla sprcha studená, na tabuli hosté jedna, pro nás nula červená. Je to teprv začátek, moh se každý utěšovat, ještě zbývá moře času, stačí jenom zabojovat. Když pak Kubrt skóre srovnal, radost velká byla, ale tahle odpověď se hostům moc nelíbila. Chrášťanské to povzbudilo, snažili se dostat vpřed, hosté dobře bránili, vraceli jim míče zpět. Radkovi hrozili z brejků, pak stačila chvilička, Rynholec vedl 2:1, vloudila se chybička. Až do konce poločasu hosté radši bránili, než by do gólové šance naše hráče pustili. Ještě zbývá poločas a Slavoj naději má, že výsledek otočí, na konto body přidá. Vždyť se snaží Huby, Lukáš, Honza s Kryštofem, Rynholec jim nedovolí prosadit se útokem. Marně Slavoj recept hledá jak soupeře překonat, hráče brzdí obrana a brankář se nechce dát. Ani jedovatá střela neskončila v síti, dobře chytající brankář zase ji včas chytil. Když si potom Radek vyběh, nestihl se vrátit včas, útočník udělal kličku, do sítě se trefil zas. Nebylo to ještě všechno, ještě přišel jeden bod: penalta za faul ve vápně přišla hostům jistě vhod. 1:4 prohra doma, to se nečekalo, objektivně je třeba říct, mužstvo hostů že líp hrálo. Spíše nežli do smíchu bylo místním do pláče, útěchou jim mohly být jen výborné koláče. Snad se hráči vzpamatují a budou se snažit více, příští týden hrají venku a čeká je Sýkořice.

2016-10-21 14:48:00.000000
Fotbalový fanoušek
V neděli hned po obědě Slavoj do Branova jel, samozřejmě odtud body domů přivézt chtěl. Malé hřiště na zápas připraveno bylo, počasí se umoudřilo, jen pivo se netočilo. I přes tento nedostatek fanoušci se přenesli, z hospody si na hřiště v petkách pivo přinesli. Tentokrát kompletní kádr trenér k dispozici měl a na Honzu Hlušičku v šatně málem zapomněl, když zamykal před zápasem na dva západy, Honza dveře rozrazil: "Ještě ne, já jsem tady." A už hlavní rozhodčí k začátku hry pokyn dal, Slavoj převzal aktivitu a to Branov nečekal. Do branky se mohli trefit téměř všichni hnedle, ale jak se stalo zvykem, ty střely šly vedle. Na domácí fanoušky toho bylo asi dost, pomalu se v nich začala probouzet na hosty zlost. Na hlasité nadávky už jim nezbyl čas, ostrým hvizdem rozhodčí skončil první poločas. A že hráče obou mužstev provázela smůla, na tabuli svítilo skóre 0:0. Láďa s Davidem a Honzou od začátku nehráli, že dostanou příležitost v druhé půlce čekali. Z kabiny když na hřiště Láďa odcházel, tak ho Roman povzbudivě na tu cestu provázel. "Až se bude minuta osmdesát devět psát, zůstane to na tobě a ty budeš skórovat." Láďa se jen pousmál a myslel si svoje, uvidí se, kdy ho pošle trenér zúčastnit se boje. Druhá půlka pod taktovkou Slavoje začala zas, šancí plno, žádný zásah a pomalu běží čas. Po nádherné akci Lukáš přesně centroval, Kryštofa před brankou našel, ten konečně skóroval. Radost hráčů i fanoušků meze neznala a příznivce domácích teď do varu dostala. Z jejich klubka na tribuně létala už ostrá slova, ale hráči Slavoje na jejich branku šli znova. A když Kubrt přímo z rohu míč do branky zavěsil, Branovští se začli sypat, už jim nezbylo moc sil. Z toho dění na hřišti byli už na prášky a pomezní k dobru dával svoje super hlášky. To už místo Piškota David chvíli hrál a Kryštofa na hřišti Honza vystřídal. V té chvíli tým Branova o jednoho chudší byl, měl moc řečí, není divu, že ho hlavní vyloučil. Fanoušci domácích řvali, když ze hřiště šel, trenér mohl vzteky puknout, nahlas sprostě klel. Jen pět minut před koncem i Láďa na hřišti byl, Romanovo proroctví téměř vyplnil. Když se začla minuta osmdesát osm psát, dostal se do pěkné šance a gól mohl dát. Bohužel to nevyšlo, sám z toho překvapen byl, od chrášťanských fanoušků si však potlesk vysloužil. V téhle chvíli od Slavoje všechno to však nebylo, naši stále útočili, Branovské to zlobilo. Snad minuta do konce ještě zbývala, když posila Slavoje do vápna se dostala. Krásný centr od Lukáše Honza dostal darem, bez váhání vystřelil, síť protrhl málem. Na světelné tabuli teď 0:3 svítilo a to se všem Chrášťanským samozřejmě líbilo. Branovští ten výsledek strašně špatně vydýchali, fanoušci se po zápase na rozhodčí sesypali. Skvělá hra a vítězství bez diskusí, jasná věc, za týden to těžké bude, až přijede Rynholec. Snad si tento výsledek všichni za vzor vzali, aby doma v neděli stejnou radost udělali.

2016-10-09 10:30:35.000000
Fotbalový fanoušek
V neděli se nebe mračí, copak z toho asi bude? Odpoledne začne pršet a rázem je mokro všude. Prší drobně, vytrvale, voda z mraků padá dál, přesto věrní fanouškové vypraví se na fotbal. Dnes to asi bude zápas napínavý docela, změřit síly se Slavojem Lubná totiž přijela. Jak to bude se sestavou, zkoumá trenér Procházka a jak koho postaví, to je zatím otázka. Piškot léčí zranění, chybí Čehún, Kryštof, Dan, žádný další brankář není, tak byl Kuba povolán. A do toho pořád prší, nebe roní slzy, jak to všechno dopadne, zjistíme už brzy. Už se hraje, hráči Lubné překvapit se Slavoj snaží, nejde jim to podle plánu, Chrášťanští jim plány maří. Zatím jenom opatrně pouštějí se k jejich brance a mezi kapkami vody hledají ke střelbě šance. Lubeňáci jsou při chuti, pálí jedovaté střely, ale mají, chlapci, smůlu, protože Kuba je skvělý. Naši si to samozřejmě líbit nenechají a s míčem přes celé hřiště k brance Lubné pospíchají. Chvíli se to všechno mele, potom stačí chvilička, svůj první gól za Slavoj dává Honza Hlušička. Uběhne sotva pár minut a rozhodčí zasahuje, volný přímý kop v náš prospěch bez diskusí nařizuje. Vašek už si staví míč a chystá střelecký prach, Kuba volá od branky: "Vendo, jako v Roztokách!" Rozbíhá se, přesně míří, branka Lubné, to je cíl, stejně jako v Roztokách bez problémů zavěsil. 2:0 už Slavoj vede, Lukáš chystá další střely, netrefí se, všechny končí vždycky jinde, než by měly. Mezitím se dostavili Čehún a s ním Dan, Kuba v brance po přestávce bude vystřídán. Honza střídá, do útoku Kuba se zas vrací, Dan je na svém, Čehún v bráně nebude mít lehkou práci. I ve druhém poločase strategie jasná je: mužstvo, které dá víc gólů, dnes určitě vyhraje. Poctivě za každým míčem Lukáš se přes hřiště žene, zdá se, že v lubenské brance rolety jsou zatažené. I Kubrt se marně snaží naplnit střelecký plán, do toho se ke všemu zraní Matěj Burian. hráči, kteří mohli střídat, už jsou vyčerpáni dnes a tak trenér Procházka sám musí obléknout dres. Od začátku zápasu trenér Lubné v dresu běhá, tak se trenér Slavoje určitě zahanbit nedá. Marně se lubenští hráči snaží zápas otočit, i oni střeleckou mušku museli by lepší mít. Nešťasný Lukáš se snaží zdolat branku zas a znova, nevyšlo to, snad si schoval všechny góly do Branova. K dobru čtyři minuty rozhodčí všem hráčům dal, bohužel či naštěstí nikdo už neskóroval. V nepříznivém počasí naši hráči zvítězili a těžkého soupeře tak o body připravili. Určitě si za bojovnost výhru zasloužili, spokojení fanoušci ovace jim připravili. Už za týden zajíždíte do Branova k zápasu, snad je vstřelenými góly zanecháte v úžasu.

2016-09-29 15:44:26.000000
Fotbalový fanoušek
V sobotu hasičská soutěž na hřišti se konala a slunečné počasí na ten den si vybrala. I v neděli sluníčko svítilo a hřálo, to že mužstvo Slavoje doma zase hrálo. Řevničov do Chrášťan přijel, nepříjemný umí být, tak se hráči Slavoje nesmí nechat zaskočit. Jak se o vítězství budou oba týmy prát, na to se fanoušci přišli v hojném počtu podívat. Obě mužstva na ploše už jsou nastoupena, Slavoj s Vaškem v sestavě, jinak žádná změna. Dva týdny si po zranění odpočinul rád, dnes opět na hřišti stojí připravený hrát. Nic bez boje nechce vzdát ze Slavoje parta, uvidí, jak odpoví řevničovská Sparta. Navzájem své možnosti hráči zkoumají, od začátku mnoho šancí ještě nemají. Hra se z jedné strany hřiště na tu druhou stěhuje, postupně se její tempo nenápadně zrychluje. Na jednu i na druhou branku střely jdou, zatím střelci pálí marně a trefit se nemohou. Kryštof prorazit se snaží, skórovat je jeho cíl, chyběl jenom malý kousek, míč o břevno zazvonil. A hned zas u naší branky hráči musí být, Řevničov se Slavoji snaží střelbu oplatit. Čehún dvakrát za sebou skvěle zasahuje, když už téměř jistý gól z branky vyboxuje. Žádné mužstvo gól nevstřelí a vedení nezíská, stav je pořád 0:0, když rozhodčí zapíská. Uvidíme v druhé půli, jak se zápas vyvine, když to bude nerozhodně, tak nás rozstřel nemine. Druhý poločas je tady, Slavoj si získal převahu, však trefit se do branky dělá střelcům námahu. Kolem branky Řevničova je docela mela, řada střelců Slavoje gól by vstřelit chtěla. Štěstí jim však nepřeje, mine Lukáš, Kubrt, Dan, netrefí se Kryštof, Kuba, tak vypálí kapitán. Tak teď už snad konečně prolomena byla smůla, Fanda Lauber je tím střelcem, Slavoj vede 1:0. Ještě přes půl hodiny do konce zápasu chybí, takový výsledek sotva Řevničovským se zalíbí. O srovnání výsledku naštěstí se snaží marně, Slavoj si svůj malý náskok zatím brání dosti zdárně. Konec zápasu se blíží, Sparta by zvítězit chtěla, jako bonus ještě přijde Kryštofova akce skvělá. Jeho vypálená střela končí v soupeřově brance, Řevničov jen odevzdaně hledá k vyrovnání šance. Ty už ale nepřijdou, už je jasná karta, dva góly si odváží řevničovská Sparta. Chvíli předtím v 1. lize Sparta nářez dostala, také stejným výsledkem se Slavií prohrála. Fanoušci při děkovačce výkon hráčů ocenili a za krásný výsledek potleskem je odměnili. Za Kryštofem gratulace za krásný gól letí, uculí se: "Jako Baroš před dvanácti lety." "To je super, Slavoj jede," Michal nad výsledkem jásá. Kdyby zvítězil i příště, to by vážně byla krása. To se hraje zase doma, Baník Lubná přijede, tajný recept na jeho hru snad Slavoj najít dovede.

Zpět na seznam zápasů

Datum zápasu - 01.01.1970 v : Zápas bude odehrán za 18414 dnů